❤️ #будва #лекция

Курс лекцій. Балкани — історія, особливості, майбутнє.

До уваги усіх, хто зацікавлений розширити свої знання з історії, краще зрозуміти особливості Балкан, і поспілкуватися щодо болючих питань російсько-українського конфлікту.

В квітні до Чорногорії завітає дуже цікава особистість — кандидат історичних наук, керівник Аналітичного центру балканських досліджень, доцент кафедри права і публічного управління ЗІЕІТ (Запоріжжя) — Катерина Шимкевич.

Ми вирішили скористатися нагодою, і попросили її прочитати лекції на актуальні теми, щоб покращити розуміння ситуації, поглибити наші знання про Балкани. А також допомогти знайти шляхи подолання непорозумінь, котрі виникли через дезінформацію і роботу російської пропаганди. Ще ми прагнемо змінити уявлення самих українців щодо Балкан, і намітити можливі шляхи покращення розуміння нашої позиції безпосередньо в Чорногорії.

Тож запрошуємо вас на наступні зустрічі:
🟠 Субота, 22-ге квітня
14:00–15:30 — Міфи та правда про Балкани
15:30–16:00 — Пауза
16:00–17:30 — Націоналізм, Слободан Мілошевич і розпад Югославії

🔵Неділя, 23-тє квітня
14:00–15:30 — Російська пропаганда та фейки на Балканах.
15:30–16:00 — Пауза
16:00–17:30 — Що мають робити українські громади на Балканах.

❤️ Вхід вільний

📍Центр Iriy, Будва (069793953)

— — —
https://t.me/monteafisha

You May Also Like

[Photo] Выставка «(не) ощущаю» в Херцег-Нови

Выставка «(не) ощущаю» в Херцег-Нови В пятницу, 14 июля в 18:00, в Херцег-Нови откроется выставка Дарьи Калининой «(не) ощущаю» ☁ «(не) ощущаю» — это исследование связи между ощущениями и чувствами,…
Читать

[Photo] Об индийской классической музыке — Будва

Об индийской классической музыке — Будва Во вторник, 2 апреля в 19:30, в Будве — лекция «Удивительный мир индийской классической музыки» 🎵 Мультиинструменталист и путешественник Дмитрий Таранов поделится своими знаниями…
Читать
Все события Черногории в телеграме